Przedszkole w Drawsku Pomorskim

• WITAMY PO WAKACJACH
    1. 9. 2014

1 września nasze przedszkole rozpoczęło działalność wychowawczo-dydaktyczną w nowym roku szkolnym 2014/15.

Od września edukację przedszkolną rozpoczęły dwie nowe grupy przedszkolaków: grupa 3-latków, w której wychowawstwo objęła pani Sylwia Budzyńska oraz grupa 4-latków, której wychowawcą została pani Iwona Sobczak. Pozostałe grupy dzieci ubiegłorocznych i ich wychowawcy:

▪ czterolatki  – pani Barbara Kamińska,

▪ pięciolatki I grupa -  pani Dorota Gabler,

▪ pięciolatki II grupa – pani Violetta Daszkiewicz.

Nauczycielami podmieniającymi wychowawców są panie : Monika Szewczuk-Kaziszyn, Halina Malawska i Karolina Trębas.

Pobyt w Przedszkolu urozmaicony jest dodatkowymi zajęciami:

- religii - prowadzonej przez panią Agatę Romańską,

- rytmiki - prowadzonej przez pana Tomasza Różyckiego,

- nauki języka angielskiego - prowadzonej przez panią Martę Juchnik,

- logopedii - prowadzonej przez pana Mariusza Andruszko.

Działalność wychowawczo-dydaktyczną przedszkola prowadzi i nadzoruje pani dyrektor Lidia Sawka.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy owocnego roku  wypełnionego radością , zabawą  i nowymi wyzwaniami, a rodziców  zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej.